• Aromaterapijos vakarai
  • Konsultacijos
  • Raindrop masažai naudojant terapinius eterinius aliejus: padeda organizmui įsisavinti eterinius aliejus sustiprindamas jų poveikį, veikia balansuojančiai, atpalaiduojančiai, stiprina imunitetą, reguliuoja hormoninę sistemą, reguliuoja emocinę būseną, turi ilgalaikį sinergetinį poveikį.

TERAPINIS ETERINIŲ ALIEJŲ POVEIKIS

Eteriniai aliejai turi savybę pasiekti pačius slapčiausius mūsų sielos kampelius ir „išvalyti” giliai tūnančias neigiamas emocijas, tokias, kaip baimę, pyktį, nerimą, įtampą, bei kitas, atsirandančias traumuojančių patirčių pasekoje. Mūsų patiriamos krizės bei traumuojantys išgyvenimai, jei mes nesugebame su jais tinkamai susidoroti, nežinome, ką su jomis daryti, kaip reaguoti, yra išstumiamos į pasąmonę. Tai, kiek ir kokių traumuojančių patirčių mes patiriame nuo pat gimimo ar dar anksčiau, veikia visą tolesnį mūsų gyvenimą. Sprendimai, kuriuos mes darome, ypač kai mes nežinome, kaip elgtis, yra veikiami mūsų emocinės patirties, todėl dauguma žmonių nustemba pažvelgę į savo gyvenimą ir mato, kad einama ratu, kartojamos tėvų klaidos, pasirenkami panašūs partneriai, lyg ir automatiškai sukuriamos tam tikros pasikartojančios situacijos. Trauminė patirtis sukuria baimę, o baimė yra kontroliuojanti energija, įrašyta į mūsų ląstelių DNR, tiesiogiai įtakojanti mūsų gyvenimo kokybę. Vis daugiau tyrimų rodo, jog dauguma sveikatos sutrikimų atsiranda dėl tam tikru gyvenimo metu patirtos ir neišspręstos emocinės krizės. Mūsų emocinė būsena tiesiogiai veikia ir imuninę sistemą, ypač ilgą laiką patiriamas distresas ją silpnina, ko pasėkoje dažnėja įvairūs negalavimai, ligos.

TERAPINĖS KOKYBĖS ETERINIŲ ALIEJŲ MIŠINIAI

padeda subalansuoti ir išlaisvinti mūsų pasąmonines  užslopintas emocijas, išsivaduoti iš mus ribojančių neigiamų emocijų ir atgauti laisvę keisti savo gyvenimą norima linkme, stiprinti imunitetą.